Rewolucjonista, zbawiciel, magik czyli reakcje mediów na śmierć Steve’a Jobsa

Rewolucjonista, geniusz, zbawiciel, magik – to kilka tytułów w mediach po śmierci Steve’a Jobsa.  Szefowi Apple’a – jak sam wspomina – niewiele brakowało, aby został młodocianym przestępcą. W czwartej klasie jego wychowawczyni pieniędzmi i słodyczami sprowadziła go na dobrą drogę. Dzisiaj magazyn „Time” na wieść o jego śmierci cofnął gotowy już numer, zbierając się w nocy, aby zaprojektować kolejny.

jobs_time

„Economist”:  Magik. Rewolucja, której przewodził Jobs dopiero się zaczęła

jobs

„Der Spiegel”: Zbawiciel Steve Jobs

schowek-spiegel

„El Pais”: Geniusz technologii, kóry zrewolucjonizował informatykę, zmarł w wieku 56 lat.

jobs-elpais

Ten wpis został opublikowany w kategorii Marketing internetowy, Media, Trendy, Web 2.0 i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

0 odpowiedzi na „Rewolucjonista, zbawiciel, magik czyli reakcje mediów na śmierć Steve’a Jobsa

  1. kultan pisze:

    Zbawicielem moze bym go nie nazwała, ale geniuszem i innowatorem jak najbardziej. Szkoda go jak każdego innego człowieka. Długo wlaczyłz chorobą, więc można się było tego spodziewać. Ale produktami apple faktycznie zrewolucjonizował światm teo mu nie można zaprzeczyć.

  2. Copywriter pisze:

    Niezwykle ambitny i pomysłowy człowiek, który pomimo wielu trudności (szczególnie w latach młodości), zwolnień z pracy, potrafił się podnieść i pokazać swym byłym pracodawcom, co stracili. Motywacja do działania, godna podziwu. Wzór determinacji w dążeniu do własnych celów i niezależności od innych ludzi (których zazwyczaj charakteryzowała niezwykła głupota i zadufanie w sobie). Poruszył świat technologii i pewnie przez długie lata nie zejdzie z ust koneserów Apple.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.